Murano’s Kitchen Menü

Tatlı, pasta, artizan ve geleneksel ekmeklerin üretimi, reçete oluşturulması ve personel eğitimi danışmanlığı verildi.

İzmir

Phokaia Cafe Bakery Projesi

Fransız Kruvasan, Fransız Tatlıları, pasta, artizan ve geleneksel ekmekler özelinde geliştirilen ekmek ve unlu mamüllerinin üretimi ve satışı için personel eğitimi, mutfak kurulum ve makine teçhizat danışmanlığı verildi.

Gaziantep

Alle Nove Bakery Projesi

Tatlı, pasta, artizan ve geleneksel ekmekler özelinde geliştirilen ekmek ve unlu mamüllerinin üretimi ve satışı için personel eğitimi, mutfak kurulum ve makine teçhizat danışmanlığı verildi.

İzmir

Alliance Bakery Projesi

Artizan ve geleneksel ekmekler özelinde geliştirilen ekmek ve unlu mamüllerinin üretimi ve satışı için personel eğitimi, mutfak kurulum ve makine teçhizat danışmanlığı verildi.

İzmir

Marilen Patisserie Projesi

Artizan ve geleneksel ekmekler özelinde geliştirilen ekmek ve unlu mamüllerinin üretimi ve satışı için personel eğitimi, mutfak kurulum ve makine teçhizat danışmanlığı verildi.

İzmir

Zerun 1650 Projesi

2009 yılında araştırmalarını yürütmüş olduğum Zerun buğdayı üzerine çalışmaları tamamlayıp, 2015 yılında “Zerun 1650” markası ve hikayesini oluşturduğum projenin 2019 yılında kurucu ortakları arasında yer aldım. Antik ekmek ve unlu mamüllerinin üretimi ve satışı için eticaret, personel eğitimi, mutfak kurulum ve makine teçhizat danışmanlığı verildi. 2019 sonlarında Zerun 1650 ile herhangi bir ilişiğim, ortaklığım ya da bana ait bir reçetenin kullanılması söz konusu değildir. Marka tescili belirtilen tarihten sonra diğer ortaklara devredildi.

İstanbul

Siyez Evi Dükkan Projesi

Siyez buğdayı özelinde geliştirilen antik ekmek ve unlu mamüllerinin üretimi ve satışı için eticaret, personel eğitimi, mutfak kurulum ve makine teçhizat danışmanlığı verildi.

Koşuyolu / Kadıköy

Puf Cafe & Bakery Projesi

Atalık tohumlar özelinde geliştirilen antik ekmek ve unlu mamüllerinin üretimi ve satışı için  personel eğitimi, mutfak kurulum ve kısmi makine teçhizat danışmanlığı hizmeti.

Muratpaşa / Antalya

Tartine Bakehouse Projesi

Atalık tohumlar özelinde geliştirilen antik ekmek ve unlu mamüllerinin üretimi ve satışı için yaratmış olduğumuz “Tartine Bakehouse” markası butik hizmet veren bir fırın konseptinde kuruldu.

Kalamış / İstanbul