KULLANIM KOŞULLARI ve GİZLİLİK

KULLANIM KOŞULLARI VE GİZLİLİK

  • Kullanım Koşulları ve Gizlilik politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz’den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait kullanım koşulları ve gizlilik şartları geçerlidir.
  • Elektronik posta adresiniz veya kullanıcı bilgileriniz, hiçbir gerekçe ile başka kurumlara veya organizasyonlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. mutfaktakiadam.net yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır. mutfaktakiadam.net bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir.
  • Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan mutfaktakiadam.net sorumlu değildir.
  • Web sitemizde yer alan içerik, fikir, metinler ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, mutfaktakiadam.net ‘a aittir. İçerikler hiç bir suretle izinsiz kullanılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz.  İzinsiz kullanılması halinde mutfaktakiadam.net‘in yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 
  • Kullanıcı bilgileriniz mutfaktakiadam.net sitesinin kendi bünyesinde, istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
  • Yorum yazıp siteye bırakmanız esnasında,sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde mutfaktakiadam.net ’e bildirebilirsiniz.Vermeyi  tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.